Yhteystiedot

SAK Someron Paikallisjärjestö

HALLITUS 2017-2018

PJ/taloudenh.  PAM               Taina Ruuhilehto 040 513 8857 taina.ruuhilehto@live.com

                      PAM                Anne Viander 0400 531 856 viander.anne@luukku.com

                                               (vara Kirsi Takala)

                      PAM               Paula Mattila 040 774  0150 paulamattila50@gmail.com

                                              (vara Mari Tuomola)

                      PAM               Niina Kalliola 040 566 5901niina.kalliola2@gmail.com

                                              (vara Niina Mattsson)

Sihteeri           JHL                 Ritva Leinamo 050 491 4686 ritva82@luukku.com

                                                (vara Päivi Mannonen)

                      JHL                  Susanna Harhala 040 722 3943  

                                               susanna.harhala71@luukku.com                                         

                                               (vara Pia Juusela)

                       JHL                 Maritta Kavander 0400 733 168 maritta.kavander@somero.fi

                                               (vara Helena Reponen)

                       METALLI         Anne-Mari Toikka 045 633 6179 ansku_8@hotmail.com

                                               (vara Raili Myllylä)

Varapj             METALLI         Harri Kurttila 040 739 0103 kurttila@saunalahti.fi

                                               (Tuija Pelto-Lampola)

                      METALLI         Jari Ruohonen 041 449 9345 jari.ruohonen@hotmail.com

                                               (Päivi Metsävuori)

Kokousedustajat syyskokous 2016 - kevätkokous 2018

JHL Ritva Leinamo, Susanna Harhala, Maritta Kavander

vara Päivi Mannonen, Pia Juusela, Helena Reponen

PAM Anne Viander, Kristiina Snellman, Kirsi Takala, Niina Kalliola, Taina Ruuhilehto

vara Kerttu Ojalin, Niina Mattsson, Paula Mattila, Mari Tuomola, Seija Linja

METALLI Hans Aaltonen, Harri Kurttila, Erja Malinen, Erkki Salminen, Arto Sintonen

vara Jarmo Saari, Jari Ruohonen

TEAM Ismo Valve

SAK:n Varsinais-Suomen aluetoimikunnan varsinaisina jäseninä 2017-2018

Anne-Mari Toikka metalli ja Taina Ruuhilehto PAM

 

Toiminnantarkastajat 2017-2018

Varsinaiset Antti ja Ari Kujansuu vara Arto Sintonen ja Erja Malinen