Yhteystiedot

SAK Someron Paikallisjärjestö

HALLITUS 2019-2020

PJ                    PAM               Taina Ruuhilehto 040 513 8857 taina.ruuhilehto@live.com

                        PAM                Anne Viander 0400 531 856 viander.anne@luukku.com

                                               (vara mari Tuomola)

                        PAM                Niina Mattsson 045 888 4788 niinarapu@gmail.com

                                               (vara Mervi Känkänen))

                        PAM                Niina Kalliola 040 566 5901niina.kalliola2@gmail.com

                                               (vara Kirsi Takala)

SIHTEERI       JHL                  Ritva Leinamo 050 491 4686 ritva82@luukku.com

                                               (vara Päivi Mannonen)

                        JHL                  Susanna Harhala 040 722 3943  

                                               susanna.harhala71@luukku.com                                         

                                               (vara Pia Juusela)

                        JHL                  Maritta Kavander 0400 733 168 maritta.kavander@somero.fi

                                               (vara Sari Pekonen)

                       

 VARAPJ        TEOLL.LIITTO Harri Kurttila 040 739 0103 kurttila@saunalahti.fi

                                               (vara Kirsi Virtanen)

      TEOLLISUUSLIITTO        Jari Ruohonen 041 449 9345 jari.ruohonen@hotmail.com

                                               (vara Anne-Mari Toikka)

Kokousedustajat syyskokous 2018 - kevätkokous 2020

JHL Ritva Leinamo, Susanna Harhala, Maritta Kavander, Tarja Talikka

vara Päivi Mannonen, Pia Juusela, Sari Pekonen, Maritta Nikander

PAM Anne Viander,  Kirsi Takala, Niina Kalliola, Taina Ruuhilehto, Mari Tuomola

vara Kerttu Ojalin, Paula Mattila, Niina Mattsson, Seija Linja, Mervi Känkänen

TEOLLISUUSLIITTO  Hans Aaltonen, Harri Kurttila, Erja Malinen, Markku Mäkinen, Arto Sintonen

vara Jarmo Saari, Jari Ruohonen

 

 

Toiminnantarkastajat 2019-2020

Varsinaiset Antti ja Ari Kujansuu vara Arto Sintonen ja Erja Malinen